Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Nisan 2019

Sürpriz Nokta Turkcell İnternet Kampanyası
Sürpriz Nokta Turkcell İnternet Kampanyası

Turkcell yine yapacağını yaptı ve ister faturalı olsun ister faturasız, bireysel ve kurumsal bütün abonelerine Sürpriz Nokta Turkcell İnternet Kampanyası ile internet ve konuşma hediye paketleri kazandırıyor. Kampanya 15.04.2019 ile 23.04.2019 tarihleri arasında geçerli. Ana hatlarıyla kampanya ayrıntılarını aşağıda bulabilirsiniz:

  • Müşteriler BiP uygulaması üzerinden Sürpriz Nokta Kampanyasını takip ederler ve ilgili konumlara gidip uygulama, konuşma ve internet hediye hakkı kazanırlar.
  • Kampanyaya katılım, BiP keşfet altında Sürpriz Nokta kanalı üzerinden sağlanır.
  • Takip işlemi gerçekleştiği zaman konumdan ayrı ve hediye toplama işlemi olmadan günlük 1 GB hediye verilir.
  • Kampanyada müşterinin günlük hediye toplama limiti 3 adettir. Aylık kazanılabilen hediye sayısı limiti 10 adettir. Bir hediyeden en fazla bir kez yararlanılabilir.

Sürpriz Nokta Turkcell İnternet Kampanyası Tanımlanması

Mobil cihazlarınızda BİP uygulaması, Sürpriz Nokta Turkcell İnternet Kampanyası tanımlanması için mutlakayüklü olmalı. İlk etapta, abonelerin operatörce belirlenen ilgili konumlara gitmesi gerekiyor.  Turkcell’in BİP uygulamasından gönderdiği bir konuma gitmeniz halinde rastgele hediye paketi hattınıza ücretsiz olarak tanımlanır. Abone takip edilen serviste bulunan Oyna” işaretine dokunur ve verilen konuma gider ve böylece müşterinin hattına çeşitli paketler bu şekilde tanımlanır.

İlgili lokasyona gelindiğinin belirtilmesi için telefonun GPS’i kesinlikle açık olmalıdır. Kampanya ile abonler aylık, haftalık ve günlük bedava internet paketlerine ve yine aylık, haftalık, günlük konuşma bedava konuşma paketlerine sahip olabilirler.  Bu arada, kullanılmayan kampanya faydaları varsa bu kullanılmayan faydalar sonraki döneme devredilmez. Ödenmeyen fatura yüzünden kapanmış olan hatlar hediyeleri kullanamamaktadır.

Sürpriz Nokta Turkcell İnternet Kampanyası İle Kazanacaklarınızdan Bazıları

Data hatları için Sürpriz Nokta Turkcell İnternet Kampanyası ile 1 aylik fizy Premium üyeliği, 3 aylık Lifebox 50 GB, günlük 1 GB, aylık 1 GB, haftalık 1 GB hediye kazanırsınız. Ses hatları için de haftalık 5 GB, 2 GB, 1 GB kazanırsınız. Günlük 2 GB, 1 GB, aylık BiP’ten her yöne 1000 dk, aylık BiP’ten her yöne 500 dk, Aylık Turkcell içi 10000 dk kazanırsınız. Haftalık Turkcell içi 1000 dk, aylık 1000 dk, aylık 500 dk kazanırsınız. Günlük her yöne 1 Saat konuşma, günlük her yöne 2 Saat konuşma, her yöne haftalık 250 dk, her yöne haftalık 500 dk, günlük Turkcell içi 500 dk kazanırsınız.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz