Web sitemize hoşgeldiniz, 26 Nisan 2019

Tık Diye Turkcell’li Olmak 8 GB Hediye İnternet Kampanyası
Tık Diye Turkcell’li Olmak 8 GB Hediye İnternet Kampanyası

Tek tıklama ile Turkcell operatörüne geçerek 8 GB kazanabilirsiniz. Hattını taşıyan abonelerin rahatlıkla kullanabileceği 8 GB hediye internet
Tık Diye Turkcell’li Olmak 8 GB Hediye İnternet Kampanyası ile oldukça avantajlı olabilmektedir. Kampanya kullanımı online olarak da rahatlıkla yapılabilmektedir.  2 aşamalı şekilde değerlendirilen bedava internet kazancı oturduğunuz yerden elde edilebilir. Türkiye’nin en çok kullanılan operatörü olarak geçerli bulunan Turkcell ile tek tıklamada 8 GB internet kazancı söz konusu olacaktır. Tüm operatörler üzerinden elde edilebilen tık diye Turkcell ‘li olarak bedava internet kazanabilmektedir. Bu kampanyanın en avantajlı kullanımı Turkcell’e geçtikten sonra hattınız evinize kadar gelmektedir. Size özel ayrıcalıkları ile devam eden Turkcell kampanyaları böylece 8 GB internet kampanyası ile başlamaktadır. Aynı şekilde beraberinde diğer kampanyalarda kullanılabilmektedir.

Turkcell’li Olarak 8 GB Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

İlk olarak mevcut bulunduğunuz operatör üzerinden Turkcell operatörüne geçiş talebinde bulunmak gerekir. Bu aşama Turkcell resmi internet sayfasından da onaylatılmalıdır. Resmi internet sayfası üzerinden Turkcell’li olmak istiyorum linki tıklanarak form doldurulması yapılmalıdır. 5 adım ile gerçekleşen form doldurma işleminde tamamlama yapıldıktan sonra onaylama da sağlanarak numaranızı ve paketinizi Turkcell’ e taşıyabilirsiniz. Yakın olarak yapılan SMS takibi ile Turkcell hattınızda kurye üzerinden gönderilecektir. SMS üzerinden yapılan takipte sim kart gelmektedir. Abonelere teslim edilen hatlarda Tık Diye Turkcell’li Olmak 8 GB Hediye İnternet Kampanyası da sorunsuz olarak yüklenmektedir.

Yaklaşık olarak 4 gün üzerinden teslim edilen Turkcell geçiş hatları aynı zamanda 4 ay boyunca 2 GB hediye internet şeklinde devam edecektir. Yeni hat ve taşıma talebinde geçerli olan Tık Diye Turkcell’li Olmak 8 GB Hediye İnternet Kampanyası tüm operatörler üzerinden yapılabilmektedir. Genel anlamda yapılan ve kontrol edilen tüm evraklarda kurye üzerinden online iletişim ile sağlanabilmektedir. Bu açıdan herhangi bir sorun ya da problem de söz konusu olmadan devam edecektir. Turkcell operatöründe geçerli olan ekstra internet ve bedava dakikalarda aboneler ile bu alanda rahatlıkla tercih edilerek rahatlıkla devamında kullanım söz konusu olmaktadır.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz