Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Nisan 2019

Türk Telekom Mobilist İnternet Paketi Kampanyası
Türk Telekom Mobilist İnternet Paketi Kampanyası

Türkiye’nin en geniş altyapısına sahip operatörü Türk Telekom, yeni bir kampanyasını daha aktif etti. Bedava internet konusunda büyük bir özveri ile çalışan şirket, 2019 yılına özel Mobilist internet paketi kampanyası ile beraber, avantajlı fiyatları sizlere sunuyor. Türk Telekom online işlemler aracı üzerinde aktif olan Mobilist 5 GB kampanyası, şuan uygulama içerisinde en çok tercih edilen paket oluyor.

Mobilist paketi kampanyası detaylarına bakacak olursak, 5 GB internet, 250 DK her yöne konuşma ve 1000 Her Yöne SMS sadece 33 TL olarak sunuluyor. Türk Telekom faturasız müşterilerine yönelik uygun paketleri ile 2019 senesinde de sizlere hediye vermeye devam ediyor. Mobilist paketlerin çıkış amacına bakacak olursak, faturalı müşterilerin son derece rahat etmesi hedef alınıyor.

Türk Telekom Mobilist İnternet Paketi Kampanyası Detayları

Bu pakete sadece Türk Telekom Mobil İşlemler uygulamasına kayıt olunarak alınabilmektedir. Ayrıca Mobilist internet paketi kampanyası kapsamında 5GB internet, 250 DK her yöne konuşma ve 1000 Sms sizlere 33 TL karşılığında yüklenmektedir. Bu fiyata tüm vergiler dahildir ve sizlere herhangi bir ekstra ücret yansıması olmuyor. Mobilist internet paketi kampanyası paketinden Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Teknosa Mobil, BIMCELL, POCELL, PTTCELL haricindeki faturasız olan bireyler müşteriler yararlanabilmektedir.

Paket bittikten sonra aşım olması durumunda internet ücreti 100KB/2 KRŞ üzerinden ücretlendirme yapılmaktadır. Kampanya kapsamında sizlere sunulan internetler, dakikalar veya mesajlaşma paketleri başkasına devir edilemez ve aynı zamanda bir sonraki aya transferi söz konusu değildir.

Türk Telekom Mobilist İnternet Paketi Kampanyası Başvuru

Bu pakete başvuru yapmak için faturasız bireysel müşteri olmanız gerekmektedir. Ardından kullanmakta olduğunuz cep telefonunuza Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması indirerek uygulama üzerinden Mobilist internet paketi kampanyası detaylarına ulaşabilirsiniz. Herhangi bir SMS veya müşteri hizmetlerine bağlanmanız durumunda paket aktif edilemiyor. Uygulamayı indirmek için Play Store veya App Store bölümünde arama kısmına, Türk Telekom Online İşlemler yazarsanız, ilk sırada çıkacaktır. Bu uygulamayı indirip şifre aldıktan sonra, Mobilist internet paketi kampanyası paketine katılım sağlayabilirsiniz.

Etiketler:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz