Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Nisan 2019

Turkcell 10 GB Hediye İnternet Kampanyası
Turkcell 10 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell,  iletişim paketlerinin yanı sıra internet paketleri ile de müşterilerine en iyi hizmet vermeye devam etmektedir.
Turkcell 10 hediye internet ile hem hızlı hem güvenli hem de uygun internet seçeneklerinden yarar sağlayabileceksiniz. Bedava internet seçenekleri, internet paketleri ve özel kampanyaları olan Turkcell, belirli tarihleri kapsamakta olan kampanyaları ile çeşitli koşullar altında vermekte olduğu hediye GB seçenekleri ile her eve, her cebe internet bağlantısını getirebilmektedir. Verilen GB hediyeler, belirli bir süreyi kapsamakta olup her hediye için belirli koşullar getirilebilmektedir. Sizler de Turkcell 10 hediye internet ile kesintisiz ve hızlı olacak şekilde kullanmak isterseniz internet adresinden size en uygun seçeneği tercih edebilirsiniz.

Turkcell 10 GB Bedava İnternet

Hızlı ve kesintisiz internet kullanımı sağlayan operatörler arasında ilk sırada yer alan Turkcell internet hizmetleri, çeşitli hediyeleri ile de isteyen her müşterisine internet hediyeleri verebilmektedir. Bu Turkcell hediye internet paketleri ile evinizden ya da cep telefonlarınızdan interneti keyfini rahatlıkla sürebileceksiniz.

Turkcell tarafından özel olarak verilen hediye internetlere bakacak olursak karşımıza ilk olarak Turkcell 10 hediye internet çıkacaktır. Turkcell’in özel bir kampanyası olan 10 GB bedava internet kampanyası, belirli koşulları yerine getirmiş her kullanıcıya verilebilmektedir. Sizler de bir Turkcell kullanıcısı olarak bu bedava internet kampanyasına katılabilir ve internet paketi kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Turkcell 10GB İnternet Kampanyası Koşulları

Turkcell tarafından müşterilere özel olarak sunulan pek çok kampanya bulunmaktadır. Bu kampanyalardan biri de Turkcell 10 hediye internet olmaktadır. Kampanya gerekli koşulların yerine getirilmesi ile verilebilmektedir. İsteyen herkes ücretsiz olan kampanya katılımına dahil olabilir. Turkcell internet kampanyası 31 Aralık 2019’ a kadar devam edecektir. 4.5G uyumlu telefona sahip herkes bu kampanyaya dahil olabilir.

Bu kampanyaya dahil olarak kazanmış olan müşteriler, 6 ay boyunca bedava internet kullanımına sahip olabilecektir. Kampanyaya katılmak için de SIM kart üzerinde yer alan şifrenin kullanılması gerekecektir. “ENHIZLI” yazarak bir boşluk bırakıp şifrenizi yazdığınızda ve bu mesajı 2222’ye ileterek kampanyaya dahil olabileceksiniz.

Etiketler:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz