Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Nisan 2019

Turkcell 23 Nisan Kampanyası
Turkcell 23 Nisan Kampanyası

Geleceğimiz olan çocuklarımız için Turkcell 23 Nisan Kampanyası kapsamında indirimli ürünler yer almakta. 23 Nisana artık sayılı günler kaldı ve ülkemizin hemen hemen dört bir yanında kampanyalar başladı. Kuruluşundan beri daha iyi teknolojileri Türkiye’ye kazandırmak için çabalayan ve Türkiye’nin ilk GSM operatörü olan Turkcell,  bu çok özel günlerinde çocukları da unutmadı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına özel fırsatlar sunmak için harika bir kampanya başlattı. Kampanya detayları şu şekildedir:

  • Kampanyadan Turcell’in tüm bireysel müşterileri yararlanabilmektedir.
  • Kampanya, 15 Nisan 2019 ile 23 Nisan 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Turkcell, abonelerinin çocukları için onlarca özel indirimli ürünü online mağazasında satışa sunmaktadır.
  • Müşteriler, indirimli fiyatlarla satışa sunulan bu ürünleri faturalarına taksit yaptırarak ya da peşin ödeme yaparak edinebilirler.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Turkcell 23 Nisan Kampanyası vasıtasıyla en cazip fırsatlarla satışa sunulan faydalı, birbirinden hoş ve teknolojik birçok ürüne sahip olabilirsiniz. Stoklar tükenmeden çocuklarınızın yüzünü güldürün. Kampanya yalnızca turkcell.com.tr üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Bu kampanya ile Türkiye’nin en iyi mobil internet kalitesine, en iyi çekim gücüne sahip milyonların tercihi Turkcell, tıpkı bedava internet, Lifecell, Turkcell Otomatik Ödeme 2 GB İnternet kampanyalarında olduğu gibi seçkin bir GSM operatörü olduğunu bir kez daha kanıtlıyor. 

Turkcell 23 Nisan Kampanyası Kapsamındaki Ürünler

Peşin ya da taksitle satın alabileceğiniz ve Turkcell 23 Nisan Kampanyası kapsamındaki ürünler arasında Casio WSDF20 Pro Trek Outdoor Akıllı Saat, Air Combo Drone, PlayStation VR-PlayStation Camera, GoPro Hero7 Aksiyon Kamerası, Asus ROG Claymore Core RGB Mekanik Oyuncu Klavye, Logitech G502 Proteus Core Tunable Gaming Mouse, Trust Melos Bluetooth Kulak İçi Kulaklık, Factor-M Bluetooth Hoparlör, Sony ZX110AP Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık, Propel Batwing Kamerasız Micro Drone, Classic Phono TT28 Pikap ile SBS Joypad Bluetooth Oyun Kumandası bulunmaktadır. Daha fazla ürün, ürün detayı ve fiyat bilgisi için Turkcell online mağazasına göz atabilirsiniz.   
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz