Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Temmuz 2019

Turkcell Bip Her Yöne 1000 DK Kampanyası
Turkcell Bip Her Yöne 1000 DK Kampanyası

İnternet bakımından zengin olan operatörlerden biri Turkcell, yeni kampanya ile müşterilerini güldürüyor. Turkcell Bip Her Yöne 1000 DK Kampanyası ile tüm kullanıcılar ekstra konuşma kazanacaklar.  Turkcell operatörünü kullanan aboneler Bip uygulamasını yükleyerek farklı paketlerden yararlanabilmektedir. Bu paketler arasında 30 günlük geçerli olan 1000 dakika hediye konuşmada bulunmaktadır.

1000 dakika konuşma paketi yapıldıktan sonra abone tarafından iptal edilmez ise her ay kendini yenileyecektir. Yani her ayki konuşmaya ek olarak 1000 dakika hediye konuşma da Bip üzerinden alınabilmektedir. Bedava internet kampanyalarının da bulunduğu Bip üzerinden alınan 1000 dakika konuşma ay içerisinde yalnızca bir defa geçerli oluyor. Ay içerisinde kalan dakika konuşmaları diğer ay içerisine devretmemektedir. SMS üzerinden elde edilebilen Bip kampanyalarında bilgilendirmede SMS ile yapılmaktadır.

Geniş kapsamlı olarak Turkcell abonelerine sunulan Bip kazançları her yöne 1000 dakika şeklinde elde edilebilmektedir. Bireysel, kurumsal, aktif, faturalı be faturasız abonelerin rahatlıkla kullanabilecekleri Turkcell Bip Her Yöne 1000 DK Kampanyası 30 gün geçerli olarak avantaj sağlamaktadır. Her yöne kullanılacak bedava 1000 dakika yurt içinde geçerlidir. Yurt dışı konuşmaları sabit ücret üzerinden elde edilmeye devam edecektir. Turkcell aboneleri için geçerli olarak tercih edilen Bip paketleri oldukça avantajlıdır. Ay içerisinde ekstra pakette konuşma yapan abonelerin tercih ettiği hediye ses dakikaları 1000 dakika bittiğinde tekrar standart ücretlendirme geçerli olacaktır.

Turkcell’den Hediye Konuşma

Avantajlı paketler dahilinde kullanılan Turkcell Bip Her Yöne 1000 DK Kampanyası detayları müşteri hizmetlerinden de alınabilmektedir. Bireysel ve kurumsal olarak bulunan aktif ses hattı da faydalanabilmektedir. 07.12.2017 yılından bu yana geçerli bulanan hediye konuşmalar 1 ay boyunca kullanılabilir. Aynı zamanda Bip üzerinden yapılan konuşmalarda paket üzerinden geçerli olacaktır.

Turkcell Bip uygulamasını indirerek kullanabilen aboneler konuşmalarını da hediye dakika üzerinden gerçekleştirebilmektedir. 30 gün geçerli her yöne 1000 dakika bedava konuşma limit ve kullanım bilgisi de SMS ile kontrol edilebilir. Böylece bedava konuşma kontrollü bir şekilde 1000 dakika olarak sıkça tercih edilmektedir.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz