Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2019

Turkcell’ den Yılbaşına Özel Bedava İnternet Hediyesi
Turkcell’ den Yılbaşına Özel Bedava İnternet Hediyesi

Turkcell’ den Yılbaşına Özel Bedava İnternet Hediyesi

Turkcell kullanıcıları, bedava Turkcell internet kazanmaya yeni yılda da devam ediyor. 2018’in son bedava internet kampanyası Paycell ve Bip işbirliği ile gerçekleşiyor. Bip Sürpriz Nokta haritasında yer alan Paycell noktalarına gidenler 1 hafta geçerli 1 GB bedava internetten 100 TL’ye kadar olan ücretsiz hediyelerin sahibi oluyor.

31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli bu kampanyadan yararlanmak için Paycell kartınızın olması gerekiyor. Bireysel ve kurumsal tüm Turkcell müşterilerinin yararlanabileceği bu özel yılbaşı kampanyasında kazanılacak ödüller tek seferde kullanılabiliyor. Kazandığınız bedava internet ve TL hediyeleri dilediğiniz zaman kullanma hakkına sahipsiniz.

Bip Sürpriz Nokta Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Bip Sürpriz Nokta bedava internet kampanyası, harita üzerinden Paycell noktalarını keşfedenlere özel düzenlenmiş bir kampanya. Paycell noktalarına ulaştıktan sonra ücretsiz hediyenizi alabilir, dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için Bip Sürpriz Nokta kanalında yer alan görevi tamamlamanız gerekmekte. Bip uygulamasına giriş yaptıktan sonra telefon ayarlarından konumunuzu açmalısınız, aksi takdirde hem harita detaylarını göremez; hem de hediye kazanma şansı elde edemezsiniz.

Bip Sürpriz Nokta Nedir?

Bip Sürpriz Nokta, Bip uygulaması üzerinde yer alan özel bir harita uygulamasıdır. Bu harita üzerinde yer alan Paycell noktalarına giderek hediye kazanma şansı bulabilirsiniz. Bip uygulamasına giriş yaptığınızda ekranda yer alan kategoriler arasında Bip Sürpriz Nokta kanalını görebilirsiniz. Kanala tıklayarak sorunsuz şekilde giriş yapabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanya nezdinde verilen hediyelerin kullanılabilmesi için Paycell kartınızın olması gerekmekte. Bip üzerinden oluşturacağınız Paycell kartınızla birlikte kampanyaya katılma hakkına sahipsiniz. Eğer hâlihazırda bir Paycell kartınız varsa tekrar kart oluşturmanıza gerek olmayacaktır.İlk olarak Bip uygulamasına giriş yaparak Bip Sürpriz Nokta kanalına girmeniz gerekmekte. Burada yer alan haritayı açtıktan sonra haritada seçili bazı Paycell noktalarını göreceksiniz. Bu noktalardan birine ulaştığınızda sürpriz hediyenizi öğrenebileceksiniz. Sadece bir defa katılma hakkınız olduğundan seçiminizi doğru şekilde yapmaya özen gösteriniz.  Haritada belirlenen konuma ulaştığınızda Bip profil resminin harita ikonunun yerine geçtiğini göreceksiniz, sonrasında hediye kazandığınızı gösteren hediye paketi ortaya çıkacak. Hediye kazandığınıza dair uyarının ekranda belirmesinin ardından paketinizi açarak ne kazandığınızı öğrenebilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. İbrahim dedi ki:

    Gördüğümde gözlerime inanamadım harika süper yaa

Yorum Yaz