Web sitemize hoşgeldiniz, 26 Nisan 2019

Turkcell Lifecell ile Her Ay 1 GB Bedava internet Kampanyası
Turkcell Lifecell ile Her Ay 1 GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell ülkemizin lider GSM operatörü olarak müşterilerine interneti bol tarifeler sunmanın yanında internetim hiç bitmesin diyen kişiler içinde hediye internet kampanyaları düzenlemeye devam ediyor. Son düzenlenen Turkcell Lifecell ile her ay 1 GB internet kampanyası da Lifecellilerin ek ücret ödemeden her ay hatlarına 1 GB internet yüklenerek istediği gibi kullanabilmesini sağlamaktadır. Lifecell tarifesi kullanan ve bu tarifede 12 ay boyunca kalmaya söz veren her Turkcell müşterisinin bu sözüne karşılık 12 ay boyunca her ay 1 GB  internet hediye edilmektedir.

Turkcell Lifecell ile Her Ay 1 GB Bedava internet Kampanyası Katılım Şartları

Turkcell tarafından 07.03.2019 tarihinde başlatılmış olan bu kampanyadan tüm bireysel Lifecell müşterileri yararlanabilmektedirler. Halen Lifecell müşterisi olan kişiler kullandıkları tarifede 12 ay kalma sözü vermeleri ile otomatik olarak kampanyaya katılmaktadırlar. Ayrıca bir işlem yapılmasına gerek yoktur. Turkcell Lifecell ile her ay 1 GB bedava internet kampanyası katılımınız sağlandıktan sonra hattınıza otomatik olarak hediye internetiniz yüklenecektir.

Turkcell Lifecell ile Her Ay 1 GB Bedava internet Kampanyası Detayları

Avantajlar ile dolu Turkcell dünyasına adım atarak Lifecell tarifelerinden birini kullanmaya başladıktan sonra ilave bedava internet kazanarak internetim bitecek endişesi hiç yaşamamanızı sağlamaktadır. Turkcellin sunmuş olduğu bu kampanyanın detayları ise şu şekildedir.

  • Kampanyadan Lifecell müşterileri tarifelerini 12 ay boyunca kullanmaya devam edeceklerini belirtmeleri halinde yararlanabilmektedirler.
  • Kampanyaya katılmanız ile birlikte 12 ay boyunca her ay 1 GB internet hattınıza tanımlanmaktadır.
  • Kampanyaya katılımın ardından SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır.
  • Kampanyadan yararlanmak için ilave ücret ödenmez ve iptali halinde de cayma bedeli ödenmesine gerek yoktur.

Turkcellin ayrıcalıklar ile dolu Lifecell dünyasına adım attığınızda daha çok interneti ücret ödemeden Turkcell Lifecell ile her ay 1 GB bedava internet kampanyası ile kazanabilirsiniz. Bu kampanyada hattınıza yüklenen interneti fatura dönemi içinde kullanmanız gerekmektedir. Bitmediği takdirde diğer aya devretmez. Hattınıza tanımlanan hediye internet sizin kullanımınız içindir başka birine devri söz konusu değildir. Kampanyadan yararlanmak için Turkcell müşteri temsilcileri ile görüşebilir ya da Turkcell mağazalarına gidebilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz