Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Nisan 2019

Turkcell Platinum Black İle Her Ay 5 GB Bedava İnternet
Turkcell Platinum Black İle Her Ay 5 GB Bedava İnternet

Turkcell’in ayrıcalıklı dünyası müşterilerine imkânlar sunmaya devam ediyor. Platinum paketi ile ayrıcalıkları yakalamak için siz de acele edin! Hattınızı Turkcell’e taşıyın, platinum imkânlarından yararlanın! Turkcell Platinum Black ile Her Ay 5 GB Bedava İnternet kampanyası Turkcell Platinum Black sahibi olanların yararlandığı bir ayrıcalıktır. Platinum Black paketi sahibi olmak için internet üzerinden bilgi alabilir, Turkcell bayilerine giderek pakete geçiş sağlayabilirsiniz. Unutmayın bedava internet fırsatından sadece Turkcell Platinum sahipleri faydalanmaktadır.

Turkcell Platinum Black İle Her Ay 5 GB Bedava İnternet Kazanma

Turkcell Platinum Black Ayrıcalıkları Turkcellli abonelerini mutlu etmeye devam ediyor. Turkcell Platinum Black ile Her Ay 5 GB Bedava İnternet kampanyasından yararlanabilmek için Platinum paketlerinden birine sahip olmanız gerekmektedir. Platinum paketleri, bireysel, kurumsal ve fiber olmak üzere her müşteriye özel imkânlar sunmaktadır. Bireysel müşteriler için Platinum Plus 10 GB, Platinum Maksi 12 GB, Platinum Black Ekstra 40 GB seçenekleri sunulmaktadır. Her bütçeye ve her kullanıcıya göre belirlenen paketlerin fiyatları 99.90, 109,90 ve 229,90 olarak belirlenmiştir.

Kurumsal paketlerde ise İşte Destek Platin Süper 20 GB, İşte Destek Platin Black Star 30 GB, İşte Destek Platin Black Ultra 50 GB şeklindedir. Fiber paketlerde ise iki seçenek bulunmaktadır: Fiber Platin 35 mbps ve Fiber platin 50 mbps. Limitsiz olan bu internet paketlerinde sıkıntı yaşanmayacağı da garanti edilmektedir.

Kampanyaya Katılmak İçin Ne Yapılmalıdır?

Turkcell Platinum Black ile Her Ay 5 GB Bedava kampanyası ise Turkcell Platinum Black müşterilerinin yararlanabileceği bir fırsattır. Platinum paketlerinden birine sahip bireysel aboneler, kurumsal paketlere sahip olanlarda kontratlı 30 GB ve üstü aboneler veya hem cepte Platinum Black hem de Evde Fiber Platin paketi aboneler bu kampanyadan ücretsiz olarak yararlanabilmektedir.

Hediye olarak verilen 5 GB Bedava İnternet her 30 günde bir defa alınabilmektedir. Yurt içinde 7 gün geçerli olmaktadır. Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için Fayda Platinum mobil uygulamasını telefonunuza kaydetmeniz gerekmektedir. Hediye 5 GB interneti telefonunuza tanımlayabilmek için her ay Platinum mobil uygulamasını ziyaret ederek interneti al butonunu aktif hale getirmeniz gerekmektedir.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz