Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Nisan 2019

Turkcell TL Yükle iPhone Xs Kazan
Turkcell TL Yükle iPhone Xs Kazan

Turkcell TL Yükle iPhone Xs Kazan

Turkcell, kullanıcılarına yaptığı eğlenceli sürpriz ve etkinliklere bir yenisini daha ekledi. Turkcell ile Milli Piyango İdaresi arasında yapılan anlaşmayla beraber düzenlenecek çekilişte 10 kişi iPhone Xs 64 GB cep telefonu kazanacak. Bu özel çekilişten Turkcell hazır kart sahipleri yararlanabilecek. Peki, Turkcell’ den iPhone Xs kazanmak için ne yapmak gerekiyor? Çekilişe katılmak için Turkcell hesabım uygulamasını ya da turkcell.com.tr web sitesini kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bu platformlardan birini kullanarak en az 30 TL yüklemek olacak. Yapacağınız her 30 TL yükleme için 1 adet çekiliş hakkı kazanacaksınız. Ayrıca çekiliş için ek bir ücret ödemenize gerek yok.

Çekilişe katılım için son tarih 22 Ocak 2019. 22.01.2019 saat 23.50’a kadar yükleyeceğiniz her 30 TL’de çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. iPhone Xs 64 GB hediye çekilişi Milli Piyango İdaresi tarafından 7 Şubat 2019 tarihinde saat 10.30’da gerçekleştirilecek. Kazananlar bir sonraki gün Akşam Gazetesi’nde yayınlanacak. Siz de bu şanslı 10 kişiden biri olmak istiyorsanız hemen TL yükleme platformlarından birine giriş yaparak kartınıza en az 30 TL yükleyin ve çekiliş hakkı kazanın. Turkcell hazır kart kullanıcıları dışında kalan aboneler çekilişten yararlanamıyor. Ayrıca ilgili çekiliş yalnızca cihaz üzerine yapılmakta olup kart ve hat, hediyeye dahil değildir. TL yüklemeniz için iptal işlemi yapmanız durumunda hakkınızı kaybetmiş olursunuz. Yalnızca aktif yüklemeler için çekiliş hakkı elde edilebilmektedir.

Turkcell iPhone Xs 64 GB çekilişine katılmak için 18 yaşından büyük olmak gerekmekte. Çekiliş hakkı elde etmeniz için herhangi bir sınır yok. Ne kadar TL yüklerseniz o kadar çok çekiliş hakkı elde edebiliyorsunuz. Daha fazla yükleme yaparak daha çok çekiliş hakkı kazanabilir, böylece şansınızı artırabilirsiniz. Turkcell.com.tr ve Turkcell Hesabım mobil aplikasyonu dışında bir yöntemle TL yüklenmesi durumunda çekiliş hakkı elde edilemez. Dolayısıyla çekiliş hakkı elde etmek için 30 TL bakiyeyi bu uygulamalardan biri ile yüklemeyi sakın unutmayın. TL yüklemesi sonrasında çekiliş hakkı elde etmek için ekstra bir şey yapmanıza gerek yok. Yapacağınız her yüklemede 1 adet çekiliş hakkı kazandığınıza dair bilgilendirme mesajı alırsınız.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz