Web sitemize hoşgeldiniz, 29 Mayıs 2019

Vodafone 4.5G SIM’e Geçenlere Aylık 5 GB Bedava internet
Vodafone 4.5G SIM’e Geçenlere Aylık 5 GB Bedava internet

Vodafone kullanıcılarının interneti bol bol kullanmaya devam etmelerini sağlamak amacıyla yeni bir kampanya daha düzenledi. Vodofone 4.5G SIM’e geçenlere aylık 5 GB bedava internet kampanyası ile bir ay boyunca kullanabileceğiniz 5 GB verilmekte. Bu kampanyadan yaralanmak için yapmanız gereken Sim kartınızı Vodafone mağazalarına giderek 4.5 sim ile değiştirmek. Bu değişimi yapmanızın ardından hattınıza tanımlanacak 5 GB interneti kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone 4.5G SIM’e Geçenlere Aylık 5 GB Bedava internet Detayları

Tüm Vodafone müşterilerinin yararlanabileceği bu kampanyada hediye olarak 5 GB internet verilmekte ve bir ay boyunca kullanma hakkınız bulunmaktadır. Sim kartınızın 4.5G uyumlu olmaması halinde bir Vodafone mağazasına giderek Sim kartınızı değiştirmeniz ile Vodafone 4.5G SIM’e geçenlere aylık 5 GB bedava internet kampanyasına katılma hakkını kazanmış olursunuz. Kampanyanın detayları şunlardır.

  • Kampanyaya katılım ücretsizdir ve sim kartınızın değiştirilmesi için ücret ödemenize gerek yoktur.
  • Sim kartınızı değiştirmeniz ile otomatik olarak kampanyaya katılmış olursunuz.
  • Hattınıza 5 GB internet tanımlandıktan sonra SMS ile bilgilendirme yapılır ve bunun ardından da kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • İnterneti mutlaka 4.5G hızında kullanmak zorunda kalmazsınız.

Vodafone 4.5G SIM’e Geçenlere Aylık 5 GB Bedava internet Kullanım Süresi?

Vodafone müşterisi olan kişilerin bedava internet kullanma isteğine olumlu yaklaşan ve çeşitli kampanyalar düzenlemekte olan bir operatördür. İnterneti bol olan faturalı hatlarının yanında faturasız hatlar içinde paketler sunmaktadır. Vodafone tarafından düzenlenen bu kampanyada kazanılmakta olan 5 GB internetin kullanma süresi bir ay olarak belirlenmiştir. Bir ay boyunca interneti kullanabilirsiniz. Bir ay sonunda hattınızda ki internet bitmemiş olsa da ertesi aya devretmez.  Vodafone 4.5G SIM’e geçenlere 5 GB bedava internet kampanyasında kazanılan internet yurt içi kullanım içindir, yurt dışına çıktığınızda Vodafone’nin yurt dışı internet kullanımı için hazırladığı internet paketlerinden yararlanabilirsiniz.

Vodafone mağazalarına giderek sim kartınızı değiştirmeniz halinde 4.5G uyumlu sim kartınıza ücretsiz olarak sahip olabilir ve sunmakta olduğu 4.5G hızında internet kullanımından yararlanmaya başlayabileceğiniz gibi ayrıca bir ay boyunca kullanabileceğiniz 5 GB interneti de ücret ödemeden kazanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz