Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Nisan 2019

Vodafone İnternet Avcıları 20 GB İnternet Kazanıyor
Vodafone İnternet Avcıları 20 GB İnternet Kazanıyor
Vodafone İnternet Avcıları 20 GB İnternet Kazanıyor

Vodafone İnternet Avcıları oyunu, piyasaya çıktıktan sonra büyük ses getirmeyi başardı. Bedava internet için kıyasıya bir mücadeleye girişen gençler, sokakta cep telefonlarıyla bit avına çıkmaya başladı bile. Aylık 20 GB’a kadar ücretsiz internet dağıtan Vodafone İnternet Avcıları, sizi de bedava internet kazanmanız için bekliyor. Ayrıntıları ve gerekli şartları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Vodafone İnternet Avcıları Nedir?

Vodafone İnternet Avcıları, Vodafone aboneleri için tasarlanmış, geliştirilmiş bir sanal gerçeklik oyunudur. Bu oyunu Apple Store ve Google Play Store mağazalarından ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyuna giriş yaptıktan sonra açılan ekranda kameranızı aktifleştirmeniz istenecek. Kameranızı, konumunuzu ve veri paylaşımını aktifleştirdikten sonra oyuna hemen başlayabilirsiniz. Oyuna girer girmez etrafınızda uçuşan bitleri göreceksiniz. İşte oyun tam da burada başlıyor. Etrafta uçuşan bitleri kameradan keşfettikten sonra üzerlerine tıklamanız ve onları avlamanız yeterli. Tek bir biti bile kaçırmamaya özen gösterin, çünkü bu bitleri indirimli veya ücretsiz Vodafone internet paketi alımlarında kullanacaksınız.

İnternet Avcıları oyunu hem eğlenceli hem de bol ödüllü. Eğer bulunduğunuz bölgede Vodafone bit yoksa haritadan bit bulunan bölgeleri tarayabilirsiniz. Yeni bir maceraya yelken açtıran Vodafone İnternet Avcıları sayesinde keyifli vakit geçirirken bir de ücretsiz internet paketi kazanacaksınız. Kısa sürede bağımlısı haline geleceğiniz bu oyunda çeşitli sürprizler de sizleri bekliyor. Biriktireceğiniz bitleri mağaza kategorisinde indirimli ve ücretsiz internet paketine çevirebilirsiniz. Bu arada oyunda görür görmez dikkatinizi çekecek özel bitler ise tek seferde ücretsiz veya indirimli internet paketi kazanmanızı sağlayacak. Bir yandan bit avcılığı yaparken diğer yandan özel bitleri yakalamayı hedefleyin.

Vodafone 20 GB Bedava İnternet Kazanma

Vodafone 20 GB bedava internet kazanmak için olabildiğince fazla bit toplamaya bakın. Günlük maksimum 2.000 bit toplayabilirsiniz. Ayrıca topladığınız bitleri mağaza sekmesinden günde bir defa bedava veya indirimli internete çevirebilirsiniz. Toplamış olduğunuz bitleri bozdurmanız durumunda kalan bitleri bir sonraki gün kullanmaya devam edebilirsiniz. Her gün 2.000 bit toplamayı başaran Vodafone kullanıcıları ayda 20 GB’a kadar ücretsiz internet paketi kazanabiliyor.

İnternet avcıları oyununu arkadaşlarınızla birlikte oynadığınızda çok daha fazla keyif alıyorsunuz. Gruplar halinde etrafa dağılarak bit avına başlıyorsunuz ve en fazla bit toplamayı başaran grup belirlenen sürenin sonunda oyunu kazanıyor. Hem eğlendirip hem kazandıran Vodafone internet avcıları oyunu, 2019 yılında da gençlerin favori oyunları arasında yer alacak gibi görünüyor.

Vodafone 20 GB Ücretsiz İnternet Kazanma Şartları

İlk yapmanız gereken yazımızın başında belirttiğimiz üzere Google Play ya da Apple Store mağazalarından birine girerek oyunu indirmek. Daha sonra cep numaranız ve Vodafone Yanımda şifrenizle oyuna giriş yapabilirsiniz. Dilerseniz misafir girişi yaparak da bu eğlenceli oyunun tadını çıkarabilirsiniz; fakat kazandığınız bitleri internet paketine çevirmek için Vodafone’ a geçiş yapmanız gerekiyor. Vodafone Yanımda şifrenizi bilmiyorsanız telefonunuzun mesaj kısmına yalnızca ‘’S’’ yazarak bu mesajı 7000’e göndermeniz yeterli olacaktır. Ücretsiz göndereceğiniz bu mesajın akabinde Vodafone Yanımda şifreniz cep telefonunuza gönderilecek. Alınan şifreyi oyun giriş bölümünde kullanarak sisteme erişim sağlayabilirsiniz.

Vodafone, internet avcıları oyunuyla birlikte ücretsiz internet paketi hizmetini yalnızca 26 yaş altı Vodafone aboneleri için veriyor. Elbette diğer Vodafone üyeleri de sadece keyifli vakit geçirmek için bu oyunu oynayabilirler. Vodafone Free Zone aboneleri, bu hizmetten herhangi bir üyelik olmadan yararlanabiliyor. Ayrıca 26 yaşından küçükseniz ve hattınız aile bireylerinden birinin adınaysa hemen müşteri hizmetlerini arayarak internet avcıları oyunu için kullanıcı tanımlaması yapabilirsiniz. Üstelik bunun için Vodafone merkezlerinden birini ziyaret etmeniz de yeterli olacaktır.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz