Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Nisan 2019

Vodafone Red Business Kampanyası
Vodafone Red Business Kampanyası

Vodafone çarpıcı ve birbirinden ilginç kampanyaları ile yine sınırladı zorladı. Sinema bileti, sınırsız sosyal medya kullanım avantajlarından sonra şimdide vodafone red business kampanyası  kullanan kişilere ayda 1 kez ücretsiz oto yıkama avantajı sağladı. Red Bussines kampanyası detaylarına göre bedava internet konusunda aradığınızı da bulacaksınız.

Red Business Tarifeleri

Red business pro 8 ve red business pro 10 olmak üzere 2 çeşidi olan bu tarifenin içeriği şöyledir;

  1. Red Business Pro 8 Tarifesi İçeriği; 8 GB internet, 2000 SMS mesajlaşma ve 2000 Dakika konuşma paketi olan bu tarifenin ücreti ayda sadece 50 TL’dir. Vodafone ve sabit hatlarla sınırsız konuşma kampanyası olan bu tarifenin ayda 1 kez ücretsiz oto yıkama hediyesi bulunmaktadır.
  2. Red Business Pro 10 Tarifesi İçeriği; 10 GB internet, 2000 SMS, 2000 Dakika konuşma paketi olan bu tarifenin aylık ücreti 60 TL’dir. Sabit hatlarla sınırsız konuşma ve ayda 1 kez ücretsiz oto yıkama hediyesi bulunan tarifedir. Ayrıca, WhatsApp, Facebook Messenger ve Vodafone Call uygulamalarının kullanımı internet paketi kotasından yemez.
  3. Red Businness Pro 15 Tarifesi İçeriği; 15 GB internet, 2000 SMS, 2000 Dakika konuşma paketi olan bu tarifenin aylık ücreti 70 TL’dir. Vodafone red business kampanyası olan bu tarifeler en çok tutulan tarife çeşitlerindendir. Ayrıca red business pro 15 tarifesinde sabit hatlarla sınırsız konuşma özelliği ve ayda 1 kez ücretsiz oto yıkama hediyesi bulunan bu tarifede WhatsApp, Facebook Messenger ve Vodafone Call uygulamalarının kullanımı internet paketi kotasından yemez. Bunlara ek olarak Yandek Navigasyon kullanımı internet kotalarından götürmez.

Red Businnes Otovınn Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Otovınn kampanyası; 81 ilde neredeyse 600 Otovınn noktasında bulunan ve Red Business tarifesi kullananların alacakları şifre ile ayda 1 kez otomobillerini ücretsiz iç-dış yıkama yaptırabilecekleri kampanyadır.

Kampanyadan faydalanmak isteyenler Vodafone Yanımda uygulamasındaki Red Business kampanyaları bölümünden kampanya detayının bulunduğu sayfada “Fırsatı Kullan” tuşuna tıklayarak şifrelerini alabilirler.

Kampanya Koşulları nelerdir?

Otovınn uygulaması ile Vodafone Red Business kampanyası üyelerine, hafta içinde Otovınn istasyonlarından binek araçlarını iç ve dış yıkamalarında ücret alınmayacaktır.

Kampanya sadece hafta içinde geçerlidir.

Kampanya SUV araçlarda geçerli değildir.

NOT: Kampanya sadece hafta içi geçerlidir.

Etiketler:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz